SPR Health World

Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp?

WhatsApp jest jednym z najpopularniejszych, darmowych komunikatorów dostępnych na rynku. Aplikacja umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych i multimedialnych. Na szczęście dla niektórych roztargnionych użytkowników, czaty, które zostały usunięte przez nich omyłkowo, da się odzyskać na kilka prostych sposobów. Podłącz iPhone’a do komputera i kliknij ikonę urządzenia. Aby przeprowadzić odzyskiwanie czatów WhatsApp, należy najpierw skonfigurować konto w chmurze, na którym wykonana została kopia zapasowa. Krok #1 – Odinstaluj aplikację WhatsApp ze swojego urządzenia.

  • Po włączeniu takiej aplikacji musimy przejść do pliku pamięci lokalnej lub karty SD.
  • Jeśli szukasz dalszej pomocy lub wskazówek dotyczących korzystania z WhatsApp, w Internecie jest wiele przyjaznych miejsc, w których możesz zadawać pytania i dzielić się własnymi wskazówkami.
  • Jest to funkcja, która uratowała wiele osób przed następstwami wiadomości wysłanej przez pomyłkę lub tekstu, który po namyśle lepiej było pozostawić niewysłany.
  • Pod tytułem Education and Information Technologies odpowiednio około 96,8% i 100% światowej populacji oraz krajów o wysokich gospodarkach posiada smartfony.

Ekrany dotykowe ułatwiają obsługę urządzeń mobilnych, ale mogą też przysporzyć nam kłopotów. Wystarczy jedno nieuważne dotknięcie, aby zmienić ustawienia czy usunąć ważne wiadomości. Tak wielu z nas wpada w zgiełk codziennego życia, że ​​łatwo o tym zapomnieć; Będzie wiele żalu, jeśli przypadkowo usuniemy wiadomości, które chcieliśmy zachować. Niezależnie od tego, czy zawierają ważne informacje, czy po prostu cenne wiadomości od naszych bliskich; tylko jedna rzecz jest ważna.

Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej?

Po lewej stronie będziesz mógł wybrać folder danych, który chcesz przeskanować, aby pobrać wiadomości WhatsApp. Po wybraniu wybierz rodzaj wiadomości lub danych, które chcesz odzyskać. Po zainstalowaniu otwórz oprogramowanie na komputerze i podłącz urządzenie z Androidem za pomocą oficjalnego kabla USB. Jeśli chcesz, możesz również skorzystać z tego narzędzia znajdź usunięte wiadomości iMessages na telefonie iPhone z łatwością. Z różnych powodów możesz usunąć niektóre wiadomości WhatsApp.

Ale jeśli masz kopię zapasową, możesz przywrócić historię czatów WhatsApp z najnowszymi lub mniej aktualnymi kopiami zapasowymi na Dysku Google lub w pamięci lokalnej. Niezależnie od tego, czy używasz telefonu z systemem iOS, czy Android, w tym artykule znajdziesz odpowiedni dla siebie odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp. Aby ponownie uniknąć tej sytuacji, zalecamy również najlepsze narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania WhatsApp, aby zapobiec przypadkowemu usunięciu. Wierzymy, że z pomocą Apeaksoft Data Recovery będziesz w stanie odzyskać wiadomości docelowe. Jeśli masz inne sztuczki lub opinie, możesz zostawić swoje komentarze. Zainstaluj ponownie aplikację WhatsApp, aby bezpośrednio zobaczyć usunięte wiadomości WhatsApp.

Niezależnie od tego, czy masz kopię zapasową Dysku Google, czy lokalną kopię zapasową, możesz łatwo przywrócić kopię zapasową WhatsApp w następujących krokach. Teraz potwierdziłeś, że tworzysz kopię zapasową wiadomości. Zobaczmy, jak odzyskać wiadomości WhatsApp z Androida z kopią zapasową.

Przejrzyj je i wybierz ten z zapisanymi wiadomościami WhatsApp, a następnie kliknij przycisk „Pobierz”. To wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chodzi o naukę przywracania usuniętych wiadomości WhatsApp bez tworzenia kopii zapasowej na urządzeniu z Androidem. Jeśli nie wykonałeś kopii zapasowej iPhone’a przed usunięciem wiadomości WhatsApp, możesz wypróbować Apeaksoft iPhone Data Recovery, aby szybko odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp iPhone. Wybierz Przywróć / odzyskaj historię czatów aby odzyskać i zobaczyć usunięte wiadomości w WhatsApp na iOS 14 bez żadnej aplikacji. Ze swojej strony WhatsRemoved + to kolejna świetna aplikacja, dzięki której możemy zobaczyć usunięte wiadomości w WhatsApp.

Odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp na iOS

Jeśli po prostu usuniesz wiadomość po swojej stronie, nie wpłynie to w żaden sposób na drugą stronę czatu. Oni również nie zostaną powiadomieni, więc nie musisz się martwić, że zostaniesz wykryty. Jeśli chcesz usunąć wiadomość na urządzeniu wszystkich osób, upewnij się, że Ty i druga osoba korzystacie z najnowszej wersji, a następnie wybierz Usuń na każdym urządzeniu w menu.

Przed odinstalowaniem WhatsApp zalecamy wykonanie kopii zapasowej rozmów. Przed przywróceniem starszych wiadomości pamiętaj, że podczas tego procesu zostaną usunięte Twoje ostatnie rozmowy. Odzyskiwanie wiadomości będzie możliwe tylko z kopii zapasowych z ostatnich siedmiu dni.

Jak przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp z iPhone’a?

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby włączyć tryb debugowania USB w telefonie komórkowym. Teraz po prostu wyszukaj i wybierz wiadomości, które chcesz przywrócić, i wybierz przywracanie. Użyj aplikacji opinie o tradeallcrypto, czyli wszystko co musisz wiedzieć do zarządzania plikami w telefonie, aby przejść do pamięci wewnętrznej / WhatsApp / baz danych lub główna pamięć/WhatsApp/Bazy danych. Jeśli używasz karty SD w telefonie, powinieneś znaleźć sdcard / WhatsApp / Databases.

Krok 1. Zainstaluj oprogramowanie i wybierz WhatsApp Recovery

Usuniętych wiadomości WhatsApp nie można znaleźć po pierwszym skanowaniu, kliknij Głębokie skanowanie aby znaleźć usunięte dane WhatsApp. Program przeskanuje telefon i wyświetli listę usuniętych wiadomości. Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych możesz przejrzeć wszystkie odzyskane wiadomości. Pobierz i zainstaluj narzędzie do odzyskiwania danych z iTunes.

Zwiększ komfort korzystania z Map Google dzięki emotikonom: nowy poziom personalizacji

Krok #2 – Zobacz, kiedy utworzono ostatni plik automatycznej kopii zapasowej i czy istnieje plik. Jeśli tak, usuń i odinstaluj aplikację WhatsApp ze swojego wszystkie oczy skierowane na cpi urządzenia. Otwórz Dr.Fone – oprogramowanie do odzyskiwania danych na komputerze z systemem Windows i kliknij przycisk „Odzyskiwanie danych” w menu głównym.

Możesz wybrać Tak, zapisz pliki czytać i odzyskiwać wiadomości WhatsApp na Androida. Jest to również dobry sposób, aby zobaczyć już usunięte wiadomości na WhatsApp przez nadawcę. Jeśli jednak chcesz odzyskać kilkumiesięczne lub roczne wiadomości WhatsApp, powinieneś użyć Odzyskiwanie danych FonePaw Android (otwiera nowe okno). Oprócz wiadomości ten program może odzyskać zdjęcia i filmy WhatsApp z telefonu z Androidem. Jeśli usunęliście wiadomości z aplikacji WhatsApp i chcecie je przywrócić za pomocą narzędzi do odzyskiwania danych z Dropbox, możecie to zrobić w kilku prostych krokach. Jeśli usunęliście wiadomości na WhatsApp i chcecie je przywrócić, możecie skorzystać z aplikacji do odzyskiwania danych.

Poniżej omówimy kroki, które należy wykonać, aby przywrócić rozmowy WhatsApp na urządzeniu z Androidem. Zaloguj się bezpiecznie na swoje konto iCloud, aby mieć dostęp do plików kopii zapasowej iCloud. Podczas czatu WhatsApp kreatywne porady dla getting, business finance nie będzie mógł widzieć twoich wiadomości ani słyszeć twoich połączeń. Więc nie musisz się martwić, że zawartość czatu wycieknie. Krok 2 Wybierz backup w nowym oknie, aby utworzyć kopię zapasową danych na komputerze.

Leave a Reply